У Львівському аеропорту застрягли іноземці, які прилетіли з США, Німеччини та Канади до батьків

Міжнародний аеропорт "Львів" Фото з відкритих джерел

Затримані заявляють, що мають всі документи для в'їзду в Україні

В аеропорту Львова застрягли громадяни США, Німеччини та Канади, які приїхали відвідати своїх батьків. Прикордонники не пропускають їх, бо вважають дітьми осіб лише до 18 років. Про це повідомила одна з пасажирок Марія Ягла у Facebook.

Як зазначається, прибулі пасажири в аеропорту перебувають з 17:30 суботи, 5 вересня, і не можуть вийти з аеропорту.

"Всі вони мають законні (згідно з постановою КМУ 641 від 27 серпня 2020) підстави для в'їзду в Україну як іноземні громадяни, які є родичами першої лінії громадян України. Але наші українські чиновники для свого користування придумали один пунктик у вищезгаданій постанові, а саме, що іноземці, які їдуть до батьків-громадян України, повинні бути дітьми до 18 років. Хоча в постанові цього немає", - зазначила жінка.

Вона також повідомила, що пасажири мають всі необхідні документи, щоб в'їхати в Україну: свідоцтва про народження, про шлюб, копії паспортів батьків, медичну страховку тощо.

Новини за темою: Уряд оновив перелік іноземців, які можуть потрапити в Україну

Нагадаємо, наприкінці серпня уряд ухвалив рішення про закриття кордонів на в'їзд іноземних громадян до 28 вересня 2020 року Зазначається, що таке рішення було прийнято задля уникнення додаткового поширення коронавірусної хвороби COVID-19. 

Loading...