У Львівській Ратуші оселився новий господар - котячий мер Левчик

Кіт Левчик через Instagram шукає господарів тваринам

У Львівській мерії оселився кіт, який випадково заліз до кабінету міського голови через балкон. У місті його вже охрестили головним котом міста, а користувачі соцмережі дали йому ім'я - Левчик. Про це повідомляє львівський голова Андрій Садовий у своєму Instagram.

За словами Садового, він знайшов тварину 10 вересня у своєму робочому кабінеті, зазначивши, що чотирилапий заліз на дерево, а з нього на балкон.

"Том Круз був, президенти різні були, а котів ще не було", - додав голова міста Лева.

На заклик господарі тварини відгукнулися, однак знайшлися відразу кілька. 

"Епопею з пошуком господарів завершено. Знайшлись одразу три власники. Пан Роман і одразу два ресторани з площі Ринок. А виявилось, що котик виявився розумним і дружив з усіма, хто годує. Маємо тепер головного кота Львова", - розповів Садовий.
 

У кота Левчика вже з'явилася сторінка в Instagram, на якій котячий мер публікує дописи, за допомогою яких шукають господарів безпритульним тваринам.

Новини за темою: У Британії помер легендарний "Вуличний кіт на ім’я Боб"

Нагадаємо, кіт Палмерстон, який чотири роки "працював" мишоловом у Міністерстві закордонних справ Великої Британії, виходить на пенсію. Кіт вирішив переїхати в село після чотирьох довгих і важких років роботи. Він зазначив, що хотів би більше часу проводити "далеко від центру уваги".

Loading...