У Дрогобичі вперше мера міста будуть обирати в другому турі виборів, - екзит-пол групи "Рейтинг"

Дрогобич Фото з відкритих джерел

Завдяки утворенню ОТГ місто отримало достатню кількість виборців для другого туру виборів

У місті Дрогобич Львівської області вперше міського голову будуть обирати в другому турі виборів, наразі серед лідерів чинний мер Тарас Кучма. Про це розповів директор соціологічної групи "Рейтинг" Олексій Антипович, повідомляє "Радіо Свобода". 

"Місто Дрогобич чим цікаве – раніше воно ніколи не входило в перелік міст, де були призначені другі тури. Дрогобич завдяки утворенню ОТГ отримав необхідну кількість, якщо не помиляюся, 120 тисяч виборців, і тепер там, у цьому маленькому місті буде відбуватися другий тур виборів", – зазначив Антипович.

Новини за темою: Це найнижча явка на місцевих виборах, соціологи і політологи будуть ще довго розбиратися, – Корнієнко

Як зазначається, результати опитування 3194 виборців на 40 дільницях у Дрогобичі свідчать про те, що серед 10 кандидатів переважну кількість голосів має чинний мер Тарас Кучма – 39,5%, на другому місці – самовисуванець Андрій Веселий, 25,9%. Також Михайло Задорожний від "Європейської солідарності" отримав 18,3%, Олег Дьорка "Українська галицька партія" – 3,7%. 

Також Антипович пояснив, що рішення про проведення екзит-полів у невеликих містах  було зумовлене тим, що найбільша боротьба на місцевих виборах точиться не в столиці, а в регіонах. Соціологи перед виборами отримували запити на дослідження від невеликих об'єднаних територіальних громад по всій країні.

Новини за темою: Екзит-пол студії Савіка Шустера по Києву: До другого туру проходять Кличко і Попов

Нагадаємо, дані екзит-полу агентства новин Firtka свідчать про те, що на місцевих виборах на посаду міського голови Івано-Франківська лідирує чинний мер міста Руслан Марцінків. 

Loading...