Щоб сиділи вдома: У Львові скасували пільговий проїзд в транспорті

В умовах карантину першочергово потрібно потурбуватися про транспортування медичних працівників

Міська комісія ТЕБ і НС у Львові Львівська міська рада

У Львові ухвалили рішення щодо призупинення безкоштовного перевезення у громадському транспорті міста осіб усіх пільгових категорій на період карантину через коронавірус. Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради. 

Згідно з повідомленням, обмеження вступить в силу з понеділка, 23 березня, і діятиме до закінчення карантину. Окрім цього, за словами мера Андрія Садового, під час дії приписів уряду щодо перевезення в одному транспортному засобі не більше 10 осіб потрібно першочергово забезпечити можливість доїхати на роботу тим людям, які забезпечують життєдіяльність міста. 

"Ситуація не типова, та мусимо дотримуватися постанови Кабміну. Часто медсестри, лікарі не можуть сісти у транспорт, бо з поваги пропускають пільговиків. Тому маємо інформувати людей і пояснити, що є карантин, треба бути вдома, зокрема особам групи ризику, і дати можливість доїхати на роботу тим людям, які забезпечують життєдіяльність міста", - сказав Садовий. 

Як зазначається, станом на ранок, 19 березня, вихід автобусів АТП-1 на маршрути становив понад 40%, а приватних теж приблизно 40%, тролейбуси та трамваї були в більшій кількості. В обід на маршрутах приватних перевізників їздило лише 10%. Відповідно було багато скарг від мешканців на роботу транспорту. Також виникали конфліктні ситуації, були бійки, траплялося таке, що транспорт простоював більше години.

Також мер Львова розповів, що наразі триває робота із лікарнями та підприємствами щодо організації окремого довезення на роботу людей, а до понеділка цей механізм має бути запущений. 

Нагадаємо, у вівторок, 17 березня, у Чернівцях ухвалили рішення про тимчасове припинення надання пільг на безкоштовний проїзд в громадському транспорті для пенсіонерів через коронавірус. Loading...