Новини » Львів Читать эту новость на русском

Ще на двох вулицях Львова встановлять питні фонтани

Перший питний фонтан у місті з'явився минулого тижня

Перший питний фонтан у Львові Андрій Садовий

У Львові планують встановити питні фонтани на вулицях Шевченка й Богдана Хмельницького. Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

Зазначається, що минулого тижня в місті відкрили перший такий фонтан на площі Ринок, а невдовзі заплановано відкриття ще 4-х. "Зараз у Львові почали з’являтися питні фонтанчики. Ми плануємо їх робити і на вулиці Шевченка, де зараз ми робимо мережі, міняємо хідники, та на вулиці Хмельницького", – заявив міський голова Львова Андрій Садовий.

За словами очільника міста, необхідно компенсовувати нестачу водойми великою кількістю фонтанів, які будуть корисними для львів’ян.

Нагадаємо, 4 серпня у Львові на площі Ринок відкрили перший питний фонтан. Тоді Андрій Садовий повідомив, що вода в фонтані тече з підземних джерел свердловин поблизу міста Стрий, а люди, які питимуть тут воду, ніяк не контактуватимуть з краном, оскільки фонтан має стійкий потік води та дозволяє напитися без дотику.

Новини за темою: Львівська область розпочинає розгортати лікарні другої хвилі

Раніше мер Львова заявляв, що незважаючи на потрапляння міста до "помаранчевої" зони, карантинні обмеження не зміняться, а моніторингові групи перевірятимуть дотримання правил карантину.

Loading...