Новини » Львів Читать эту новость на русском

Садовий заявив про введення локдауну у Львові в разі відповідного рішення Кабміну, – ЗМІ

Андрій Садовий

Раніше мер Львова виступав проти введення "карантину вихідного дня"

Переообраний міський голова Львова Андрій Садовий змінив своє ставлення до введення карантинних обмежень й заявив про підпорядкування рішенню Кабінету міністрів про введення локдауну в разі його прийняття. Про це повідомляє Telegrаm-канал KlymenkoTime.

Зазначається, що Садовий нещодавно робив суботу й неділю робочими днями для уникнення "карантину вихідного дня". Проте сьогодні очільник Львова заявив, що місто підкориться рішенню Кабміну, зі словами про те, що уряд забрав у міст повноваження, які стосуються карантину.

Раніше повідомлялося, що, відповідно до офіційних результатів, оприлюднених міською ТВК, вибори голови Львівської ОТГ виграв Андрій Садовий. За нього свій голос віддали 62,25% виборців.

Новини за темою: Жодного нерозумного рішення Львів приймати не буде: Садовий виступив проти запровадження "карантину вихідного дня"

Нагадаємо, нещодавно Андрій Садовий заявив, що Львівська міська рада буде оскаржувати в суді рішення Кабінету міністрів щодо запровадження в Україні "карантину вихідного дня". Тоді він додав, що "локдаун на вихідні – абсурд". 

Loading...