Садовий заявив про участь у виборах мера Львова

У разі перемоги Садовий очолить місто четвертий раз

Мер Львова Андрій Садовий Фото з відкритих джерел

Міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що балотуватиметься на поточну посаду на наступних місцевих виборах. Про це повідомив сам чиновник у Twitter.

За словами Садового, він хоче завершити проєкти з будівництва, розпочаті у Львові. "19 серпня мені виповнилося 52 роки. Дякую всім, хто телефонує, посилає SMS – дуже багато вітань. І є запитання: "Слухай, Андрію, ти йдеш на наступні вибори?". Я собі думаю: завод з переробки сміття почали будувати, ще є дуже багато проблем. Треба добудувати? Треба. А вулицю Бандери чи Суботівську з Рясне-2 на Левандівку треба? Треба. А Шевченка, Богдана Хмельницького? Оце все кинути напризволяще? Це якось несерйозно. Тому йду", – сказав мер Львова.

Важливо, що Андрій Садовий може очолити місто четвертий раз поспіль. Свою поточну посаду він отримав ще в квітні 2006 року.

Новини за темою: Львів у "помаранчевій зоні": Садовий заявив, що для міста карантинні обмеження не зміняться

Нагадаємо, нещодавно Верховна Рада України призначила місцеві вибори на 25 жовтня 2020 року. Згідно з документом, вибори не відбудуться в окупованому Росією Криму і непідконтрольних уряду районах Донецької і Луганської областей. Їх призначать окремим законом після припинення російської агресії і виведення незаконних збройних формувань.

Loading...