Садовий виконав від сили 10-15% обіцянок: Петро Адамик пояснив, чому падає рейтинг мера Львова

Петро Адамик. Фото: Микола Тис/ZIK

Садовий – людина слова, але тому що вміє вправно жонглювати словами

Депутат Львівської міської ради Петро Адамик заявив, що чинному меру Львова Андрію Садовому сьогодні немає чому пишатися, адже він виконав від сили 10-15% своїх обіцянок.

Про це йшлося в сюжеті телеканалу ZIK.

"Я на його місці не мав би чим пишатися, тому що ми маємо 14 років просто обіцянок, пустих обіцянок, з яких виконано від сили 10-15%. Тобто все це факти. На мою думку, є люди діла, є люди слова, а Андрій (Садовий, – ред.) – майстер фігурного виразу. Він людина слова в сенсі того, що він дуже гарно вміє жонглювати словами, обіцяти", – заявив Петро Адамик.

Про те, що з наближенням виборів рейтинг Андрія Садового стає все меншим, свідчать і оприлюднені дані соціологів. Згідно з дослідженням, зниження довіри до нинішнього мера Львова зумовлене скандалами, якими була оповита його каденція.

Як зазначається, рейтинг Андрія Садового суттєво зменшився. Переважна більшість львів'ян – 62% – хочуть обрати нового очільника міста на місцевих виборах цього року. Про це свідчать результати опитування, які у Львові презентував директор соціологічної групи "Рейтинг" Олексій Антипович. Каже - значного удару по рейтингу Садового завдали скандали довкола міського голови та невиконані обіцянки.

Новини за темою: Веремчук: Чотири роки тому Садовий обіцяв піти з посади, якщо за 3 роки не буде побудовано сміттєпереробний завод

Масштабний розпродаж землі, розподіл історичної спадщини між своїми, данина з бізнесу та незаконна забудова міста. Саме ці проблеми асоціюються у львів'ян з Андрієм Садовим. Місцеві підприємці називають його "Андрій Доля". А все через те, що змушує бізнесменів ділитися виручкою. У листопаді минулого року Спеціалізована антикорупційна прокуратура вручила Садовому підозру в зловживанні владою. Але справа до завершення так і не дійшла.

Олексій Антипович наголошує, що усі проблеми та невиконані обіцянки міський голова Львова аргументує запровадженням карантину та світовою пандемією коронавірусу. Ба більше – передвиборчу кампанію Садовий розпочав найшвидше у місті Лева, зазначає соціолог. Дивується, що проїхавшись містом - усюди реклама одного кандидата в мерію. Серед іншого зазначає, що туризм місцевим не до вподоби. Їх непокоять інші проблеми.

Крім цього, Антипович додає, що електорат Львова шукає нового кандидата на посаду міського голови, але поки що не знайшов. Каже – ще є час до виборів на появу нових кандидатів, зокрема зазначає, що це питання до передвиборчої кампанії, яка у Львові стартувала найшвидше в Україні.

Нагадаємо, раніше депутат Львівської міської ради Андрій Рікота подарував міському голові Львова Андрієві Садовому "золотий душ" як символ "безвідповідальності, безсистемності та символ зловживання владою". Такий подарунок депутат вручив Андрієві Садовому під час засідання сесії 28 травня.Loading...