Рейтинг довіри до Андрія Садового суттєво зменшився: 62% електорату не підтримає його на місцевих виборах

Телеканал ZIK

Значного удару по рейтингу Садового завдали скандали довкола міського голови та невиконані обіцянки

Рейтинг чинного мера Львова Андрія Садового суттєво зменшився. Переважна більшість львів'ян – 62% хочуть обрати нового очільника міста на місцевих виборах цього року.

Про це свідчать результати опитування, які у Львові презентував директор соціологічної групи "Рейтинг" Олексій Антипович, повідомляє телеканал ZIK.

За його словами, значного удару по рейтингу Садового завдали скандали довкола міського голови та невиконані обіцянки.

Олексій Антипович наголошує, що усі проблеми та невиконані обіцянки міський голова Львова аргументує запровадженням карантину та світовою пандемією коронавірусу. Ба більше, передвиборчу кампанію Садовий розпочав найшвидше у місті Лева, зазначає соціолог. Дивується, що проїхавшись містом – усюди реклама одного кандидата в мерію. Серед іншого зазначає, що туризм місцевим не до вподоби. Їх непокоять інші проблеми.

Новини за темою: Веремчук: Чотири роки тому Садовий обіцяв піти з посади, якщо за 3 роки не буде побудовано сміттєпереробний завод

Крім цього, Антипович додає, що електорат Львова шукає нового кандидата на посаду міського голови, але поки що не знайшов. Водночас зауважив, ще є час до виборів на появу нових кандидатів, зокрема зазначає, що це питання до передвиборчої кампанії, яка у Львові стартувала найшвидше в Україні.

Нагадаємо, раніше депутат Львівської міської ради Андрій Рікота подарував міському голові Львова Андрієві Садовому "золотий душ" як символ "безвідповідальності, безсистемності та символ зловживання владою". Такий подарунок депутат вручив Андрієві Садовому під час засідання сесії 28 травня.Loading...