Прокурорка Львівської області пішла у відставку

Ірина Діденко обіймала посаду з жовтня 2019 року

Експрокурор Львівської області Ірина Діденко Фото з відкритих джерел

Прокурор Львівської області Ірина Діденко заявила, що сьогодні припиняє повноваження на своїй посаді. Про це вона написала у своєму Facebook.

"Мої повноваження прокурорки Львівщини сьогодні закінчено. Дякую Львівщино! Неймовірний край з неповторним містом Лева з власною, незламною позицією, яка захоплює.

Дякую всім за відкрите серце, з яким прийняли. У свою чергу зробила за цей час ВСЕ, що було в моїх силах та повноваженнях, щоб ми хоч трохи наблизились до західних стандартів роботи", - написала Діденко.

У своєму дописі вона також прозвітували про результати своєї праці на посаді прокурора Львівщини.

Довідка:

Діденко Ірина Вікторівна народилася 6 серпня 1986 року в м. Немирів на Вінниччині. У 2008 році закінчила Одеську національну юридичну академію.

Після завершення навчання з квітня 2008 по червень 2012 року працювала помічником прокурора Теплицького району Вінницької області, а згодом стала там прокурором.

Прокурором Львівської області Діденко стала у жовтні 2019 року.

Новини за темою: На Хмельниччині від наслідків коронавірусу помер очільник місцевої прокуратури

Нагадаємо, раніше з'явилася інформація, що голова Служби безпеки України Іван Баканов може стати новим генеральним прокурором, а чинна голова Офісу генпрокурора Ірина Венедіктова може стати міністром юстиції.Loading...