live
Новини » Львів Читать эту новость на русском

Посадові особи "Львівгазу" дискредитують спиртове підприємство, - директор Вузлівського МПД ДП "Укрспирт"

Фото з відкритих джерел

Посадові особи регіональної газової компанії "Львівгаз" поширюють неправдиву інформацію з метою дискредитації Вузлівського спиртозаводу. Про це директор Вузлівського МПД ДП "Укрспирт" Ігор Цибрівський повідомив журналістам, які побували на підприємстві у Вузловому.

За його словами, факти, оприлюднені на офіційному сайті "Львівгазу" 27-го квітня, не відповідають дійсності. Директор спростував твердження "газовиків" про те, що на підприємстві начебто зірвали пломби на кранах і використовували газ по обхідній лінії.

Керівник Вузлівського МПД продемонстрував місце, описане представниками "Львівгазу" у прес-релізі. Як виявилося, земельна ділянка, на якій встановлено приладдя невідомого призначення, перебуває за межами спиртозаводу.

"Жодного стосунку до цього обладнання спиртозавод не має, - повідомив І.Цибрівський. - І ця "буда" до нашого виробництва теж не має жодного відношення. Я не знаю, що у цій "буді" знаходиться і що там відбувається. Як виявилося, вона взагалі є незаконною. Як бачите, цей вузол знаходиться за парканом, на чужій території і під замком. І точно невідомо, що є у цьому ящику, оскільки доступ до нього мають лише працівники "Львівгазу"".

Ігор Цибрівський пояснив, позаяк нещодавно встановлений за територією заводу газовий вузол не відповідає технічним умовам газифікації підприємства, він не є вузлом, яким можна фіксувати комерційний облік спожитого заводом газу. Тому, вочевидь, ідеться про певні маніпуляції, або ж намагання ввести в оману громадськість про начебто виявлені крадіжки газу, - припускає керівник Вузлівського МПД.

Натомість, єдиний офіційний прилад обліку, який здійснює заміри витраченого газу уже багато років працює на території підприємства. "У нас на виробництві є власний газорозподільний пункт, є лічильник, є прилад "Універсал-2", який передає усі показники напряму "газовикам". Вони бачать всю інформацію посекундно, похвилинно, подобово, за місяць - скільки ми споживали", - повідомив Ігор Цибрівський.

Завдяки підключеному модему, працівники "Львівгазу" можуть дізнаватися про витрати газу на підприємстві в режимі реального часу на своєму комп'ютері. 1 квітня 2020 року лічильник спиртозаводу пройшов планову перевірку. Після позапланового візиту представників "Львівгазу" 23 квітня цілісність пломб на приладі було зафіксовано представниками поліції, а сам лічильник було демонтовано і передано для проведення незалежної експертизи.

Відтак, з огляду на поширення неправдивої інформації, яка завдає шкоду діловій репутації підприємства, юристи спиртозаводу готують передсудову вимогу до "Львівгазу" про спростування.

Окрім того, як також повідомив керівник Вузлівського МПД, напередодні, у святковий день, на Паску, 19 квітня, під приводом перевірки обліку газоспоживання група невідомих осіб спробувала потрапити на підприємство . Ця спроба була припинена силами служби охорони підприємства.

"Можливо, комусь це не подобається, але ми багато уваги приділяємо зменшенню енерговитрат, покращення енергоефективності підприємства, - повідомив Ігор Цибрівський. - Щоби дати якісну і дешеву продукцію, потрібно зменшити енерговитрати. Над цим ми працювали останні декілька років. Ми поміняли обладнання на майже 11 мільйонів гривень. Купили 5 рекуператорів, закупили всю важливу теплообмінну апаратуру, поміняли бражну колону на нову, купили нову хімочистку зворотнього осмосу. Завдяки цим заходам, нам вдається економити за добу до 3-4 тисячі кубометрів газу. Це дуже багато. Якщо ми раніше споживали 14-15 тисяч кубометрів на добу то тепер споживаємо 9-11 тисяч кубів на добу".

Щодо дій "Львівгазу" Ігор Цибрівський заявив: "Це монополіст, який користується своїм становищем. І через це у нас виникають проблеми, - каже керівник Вузлівського МПД. - Останнім часом з незрозумілих причин ми почали зауважувати намагання чинити дрібне шкідництво. Ми старалися мирно, без скандалів, вийти з ситуації. Справа у тому, що проблеми з "газовиками" виникають періодично чи не у кожного керівника підприємства "Укрспирт" на Львівщині. Були випадки, коли через це керівники МДП ДП області зверталися по допомогу до голови Львівської ОДА. Думаю, що у зв'язку з ситуацією в країні, цим має займатися Служба безпеки України".

Loading...