Понад 3 млн грн надійшло до держбюджету за адмінпослуги, надані працівниками Держгеокадастру у Львівській області

Начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький пресслужба Держгеокадастру у Львівській області

З початку 2020 року працівники Головного управління Держгеокадастру у Львівській області надали громадянам та юридичним особам понад 210 тис. адміністративних послуг.

Як зазначає пресслужба відомства, понад 184 тис. адміністративних послуг (87,6 %) Держгеокадастру було надано громадянам безоплатно, на платній основі — 26 тис. Сума коштів, нарахованих за ці послуги, спрямованих до загального фонду державного бюджету, становить 3,1 млн гривень.

Упродовж липня було надано більше ніж 32 тис. адмінпослуг, серед яких понад 27 тис. безоплатно та понад 5 тисяч — на платній основі. У такий спосіб до державного бюджету було зараховано 0,6 млн гривень.

"Громадяни мають можливість отримувати весь спектр послуг, пов’язаний з веденням Державного земельного кадастру. Облік наданих послуг уже ведемо на сотні тисяч опрацьованих звернень, чого вдалось досягнути за допомогою відбору кваліфікованих кадрів, навчання фахівців, запровадження та розширення переліку послуг Держгеокадастру, доступних у режимі онлайн", — зазначає начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

Найчастіше громадяни звертались щодо надання відомостей з Державного земельного кадастру про земельні ділянки. Державні кадастрові реєстратори опрацювали 23385 таких запитів, що становить 89 % від загальної кількості наданих платних адмінпослуг.

Також популярними були запити щодо державної реєстрації земельних ділянок (74000) та видачі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки — 69040.

Довідково:

Відповідно до Закону України "Про адміністративні послуги" з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

Loading...