Помер перший мер Львова доби незалежності Василь Шпіцер

Василь Шпіцер Фото з відкритих джерел

Василь Шпіцер обіймав посаду голови міста з 1990 по 1994 рік

У віці 72 років помер перший мер Львова Василь Шпіцер, який обіймав посаду голови Львівської міської ради та міськвиконкому з 1990 по 1994 рік. Про це повідомив чинний мер Андрій Садовий у Facebook.

"Сьогодні відійшов у вічність перший мер Львова. Велика втрата для рідних і всієї громади міста. Василь Іванович як справжній батько завжди відчував настрої львів'ян, щиро вболівав за наше місто та Україну. Ми всім світом говоримо "СПАСИБІ!" за щирість, твердість і мудрість. Вічна пам'ять!" - написав львівський голова.

Довідка:

Василь Шпіцер народився 2 жовтня 1947 року у селі Нижня Лукавиця Львівської області. Здобув у Львові освіту інженера електронної техніки. Потім у Москві закінчив аспірантуру авіаційного інституту.

Багато років працював за фахом, а в 1990-ті став політиком і громадським діячем.

Покинувши посаду голови Львівської міської ради та міськвиконкому, працював спочатку начальником управління Львівської обласної державної адміністрації, а потім у Києві заступником директора компанії "ГАЛЬ-Дженералтранс".

Новини за темою: Помер відомий український учений Борис Патон

Нагадаємо, минулого тижня у віці 87 років з життя пішов батько дружини п'ятого президента України Петра Порошенка Марини -  Анатолій Переведенцев. Він працював заступником голови МОЗ УРСР. Пізніше, з 1985 по 1988 роки, Переведенцев перейшов в дипломатичну сферу та обійняв посаду радника посла СРСР в Монголії.

Loading...