live
Новини » Львів Читать эту новость на русском

Підсумки 2019 року: Як працює в Україні соціально орієнтований бізнес

Супермаркети компанії "АТБ" АТБ

Протягом року ми з вами були свідками безлічі подій: політичних, соціальних, культурних, фінансових, економічних… Вітчизняна галузь роздрібної торгівлі не є винятком. Аби мати уявлення, чого чекати у поточному році, давайте розглянемо, яким був 2019-й. Наочно це можна продемонструвати на прикладі лідера вітчизняного ритейлу – "АТБ". Ця торговельна мережа стала головним постачальником гарантовано якісних продуктів до українських осель. 1082 цілодобових супермаркети "АТБ" у 275 містах 24 областей країни, зокрема й на Львівщині, щодня відвідують майже 4 млн клієнтів.

Податкове зростання

Перше, що варто згадати, – збільшення компанією обсягів сплати податків і зборів до бюджетів усіх рівнів. Протягом минулого року група компаній "АТБ" встановила рекорд, сплативши 12,6 млрд грн. Темпи приросту за рік – 34%. Раніше – у 2018-му – сума сплачених податків дорівнювала 9,4 млрд грн. Це було на третину більше, ніж у 2017-му (6,58 млрд грн). Компанія вже кілька років поспіль входить до ТОП-10 найбільших платників податків країни.

"Такого фінансового результату роботи у 2019 році корпорація досягла у непростій маркетинговій ситуації значних курсових коливань і змін споживацького попиту. Ми ним задоволені. Він демонструє нашу відданість роботі, прозорість ведення бізнесу та законослухняність", – повідомив Борис Марков, генеральний директор корпорації "АТБ".

Повторний рекорд

"АТБ" системно впроваджує інноваційні енергоощадні рішення й оптимізує бізнес-процеси. Це дозволяє збільшувати показники. Так, за рік товарообіг мережі зріс на 22,4% – до 126,8 млрд грн (із ПДВ). Цікаво, що таким чином компанія повторила минулорічний рекорд: у 2018-му цей показник становив 103,9 млрд грн проти 80,2 млрд грн у 2017-му.

Корпорація створила одну з найбільш розгалужених логістичних інфраструктур у країні. Цілодобово працюють не тільки магазини, але й близько десяти мультитемпературних складських центрів європейського зразка.

Чітке планування та координація роботи дозволяють вчасно доставляти понад 3,5 тис. найменувань якісних товарів у будь-які куточки України.

Розширення мапи присутності: маємо 6 тисяч нових робочих місць

Корпорація "АТБ" підтвердила звання одного з найбільших роботодавців країни. Протягом року створено понад 6 тис. робочих місць, зокрема й у Львові. Розширюючи мапу присутності, "АТБ" пропонує стабільну роботу, гідну зарплату та безкоштовне фахове навчання більш як 64 тис. громадян. Дані цифри постійно зростають.

Минулоріч прийняли перших клієнтів 88 нових дискаунтерів "АТБ" (у 2018 році – 80).

Важливо, що чимала частина нових робочих місць створена у невеликих населених пунктах, де це має вагоме соціальне значення та підсилює фінансову спроможність територіальних громад.

Як бачимо, минулий рік був для лідера вітчизняного ритейлу знаковим і рекордним. На аналогічні зміни можна сподіватися й у 2020-му, адже динамічний розвиток є складовою загальної стратегії "АТБ".Loading...
Loading...
Loading...