На Львівщині виявляють випадки нової безсимптомної пневмонії, – епідеміолог

Кількість безсимптомних хворих продовжує зростати

Фото з відкритих джерел

На Львівщині лікарі неодноразово виявляють випадки безсимптомної двобічної пневмонії, спричиненої коронавірусом. Про це повідомила головний епідеміолог Львівщини Наталія Тімко на брифінгу.

За словами лікарки, через мутацію вірусу організм людини іноді не сигналізує про небезпеку і не бореться з вірусом. "З’явилися випадки, яких раніше не було. Наприклад, коли захворів один з членів сім’ї, обстежують його родича. І при відсутності кашлю, задишки, виявляють двобічне запалення легень, яке специфічне для коронавірусної хвороби. Виявляється так, що вірус змінюється, а наш організм не готовий це приймати і це спричиняє ось таку патологію", – заявила епідеміолог.

Крім того, Тімко зазначила, що кількість безсимптомних хворих на коронавірус продовжує зростати, і таких людей на Львівщині виявляють щодня.

Новини за темою: На Волині виявили спалах COVID-19 у виправній колонії

Нагадаємо, станом на ранок 12 серпня в Україні зафіксовано 84 548 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Протягом останньої доби було підтверджено 1 433 нових випадків, 19 людей померли, 752 особи подолали хворобу. Загалом, від коронавірусу в Україні вже померло 1 970 людей, а одужало – 45 686.

 Loading...