На Львівщині у 6-річної дівчинки виявили рідкісну хворобу, пов'язану з Covid-19

Ілюстративне фото

Wikimedia Commons

Два-три тижні тому дитина безсимптомно перехворіла на коронавірус

В Україні зареєстрували перший випадок загадкового дитячого запального синдрому, пов'язаного із зараженням COVID-19. Небезпечний синдром, подібний до рідкісної хвороби Кавасакі, діагностували в 6-річної мешканки Самбора Львівської області, повідомляє Zaxid.net.

За даними видання, дівчинку госпіталізували до львівського "Охмадиту" з гострим болем у животі, високою температурою та висипами на тілі.

Згодом їй поставили діагноз синдром Кавасакі та відправили в реанімацію Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.

"Дівчинку госпіталізували з симптомами, дуже схожими на хворобу Кавасакі. У неї була гарячка, знесилення, висип, набряк кистей рук, порушення серцевої діяльності. Якщо в нормі фракція викиду серця становить 65%, то в дитини було 35%", – розповіла заступниця директора центру Олена Козлова.

За оцінками медиків, дитина два-три тижні тому безсимптомно перехворіла на коронавірус. Батьки навіть не підозрювали, що в неї був COVID-19.

Новини за темою: У понад 80 курсантів КПІ також підтвердили коронавірус

Як повідомлялося, станом на сьогодні в Україні черговий антирекорд щодо захворювання на коронавірус - зафіксовано ще 1090 нових заражень. Тож, від початку пандемії маємо 69 884 хворих на COVID-19.Loading...