Новини » Львів Читать эту новость на русском

На Львівщині суд вперше оштрафував чоловіка за порушення карантину

За порушення умов карантину чоловіку доведеться заплатити 17 тис. гривень

Чоловік, який займався незаконною торгівлею під час карантину Національна поліція Львівської області

Суддя Миколаївського районного суду виніс першу у Львівській області постанову про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу в розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів, або ж 17 тис. грн, на громадянина, котрий порушив умови торгівлі під час карантину. Про це повідомляє пресслужба Національної поліції області

Згідно з повідомленням, 20 березня опівдні в одному з сіл Миколаївського району співробітники поліції виявили громадянина, котрий, порушуючи правила карантину, здійснював на вулиці торгівлю з автомобіля "Фольксваген".

Як зазначається, порушником виявився 37-річний мешканець міста Миколаїв, на нього склали  протокол про адміністративне правопорушення за ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адмінпорушення, що передбачає покарання у вигляді штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних доходів громадян.

Згодом матеріали були скеровані на розгляд до суду, що і визнав чоловіка винним у скоєнні адміністративного правопорушення та наклав на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17 тис. гривень.

Нагадаємо, нещодавно Шевченківський районний суд Києва оштрафував жительку столиці, що займалася продажем продуктів харчування з рук, на 17 тис. гривень через порушення санітарно-протиепідемічних правил у період дії карантину в Україні через пандемію коронавірусу.

Loading...