Новини » Львів Читать эту новость на русском

На Львівщині стартують навчання Rapid Trident-2020 за участю військових із 9 країн

Під час тренувань залучать бронетехніку та військову авіацію

Військові навчання АрміяInform

У Яворівському районі Львівської області цього тижня розпочнуться міжнародні військові навчання Rapid Trident-2020. Про це повідомила пресслужба Міністерства оборони України.

Зазначається, що тренування відбудуться на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Зокрема, у Львівську область прибудуть 4 тис. військових із 9 країн.

Відомо, що під час занять на навчальних ділянках залучатимуть бронетехніку, вертольоти армійської авіації, повітряні судна військової авіації Збройних сил України, та проводитимуть навчальні стрільби зі стрілецької зброї.

Крім того, керівництво навчання звернулося до мешканців населених пунктів, розташованих навколо Міжнародного центру, з проханням обмежити відвідування території навчальних ділянок військового полігону. Військові рекомендують не заходити та не заїжджати транспортом у зони, позначені покажчиками, або оточені допоміжним військовим персоналом. Деякі ділянки місцевості та автомобільних доріг на території полігону закриють для проходу та проїзду.

Територію військового полігону охоронятимуть підрозділи Військової служби правопорядку Збройних Сил України, які мають повноваження затримувати підозрілих осіб на території військових об’єктів на термін до 72 годин для з’ясування обставин.

Новини за темою: У вересні на Херсонщині відбудуться масштабні військові навчання

Нагадаємо, нещодавно в Маріуполі Донецької області завершилися дводенні антитерористичні навчання. Заключна фаза тренувань відбулася в морській акваторії Маріуполя.

Loading...