live

На Львівщині спіймали трьох експрацівників поліції, які підробили меддовідки та отримали понад 600 тис. грн допомоги

Таким чином зловмисники отримали документи про інвалідність

У Львівській області співробітники внутрішньої безпеки Національної поліції викрили трьох колишніх правоохоронців, які підробили медичні документи та отримали понад 600 тис. грн допомоги при інвалідності. Про це повідомляє у Facebook Департамент внутрішньої безпеки НПУ. 

Згідно з повідомленням, фігуранти провадження отримали одноразову матеріальну допомогу за підробленими документами. Зокрема, експоліцейські підробили медичні карти, на основі яких військово-лікарська комісія встановила зв'язок захворювання з проходженням служби в органах внутрішніх справ і призначила третю групу інвалідності з частковою втратою працездатності. 

Згодом на підставі фальсифікованих документів зловмисники отримали матеріальну допомогу у розмірі понад 600 тис. гривень. 

Як зазначається, наразі трьом фігурантам повідомлено про підозри за ч. 3,4 ст. 358 ("Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів") та ч.3 ст. 190 Кримінального кодексу України. Якщо їхню вину буде доведено, то колишнім правоохоронцям загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що заступник командира ремонтного полку та заступник командира ремонтно-відновлювального батальйону однієї з військових частин, дислокованих на території Львівської області, злочинним шляхом привласнили державного майна та військової техніки на понад 1 мільйон гривень. 

Loading...