На Львівщині оновили альбом-атлас земельних ділянок, зарезервованих для учасників бойових дій АТО/ООС та їх сімей

Фото з відкритих джерел

Головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області, за погодженням із місцевими радами, розроблено масиви земельних ділянок для ведення садівництва, які пропонуються учасникам бойових дій на сході України. Про це повідомляє пресслужба відомства.

Як зазначається, враховуючи суспільний інтерес до процесу надання учасникам бойових дій (АТО/ООС) та їх сім'ям земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, на офіційному сайті головного управління оприлюднено інформацію про розроблені масиви земельних ділянок із оновленою інформацією про наявні масиви. Зокрема, у червні цього року, на виконання окремого доручення начальника Головного управління, здійснено заходи щодо вибору та узгодження з місцевими радами додаткових масивів до альбому-атласу зарезервованих земель для подальшої передачі учасникам АТО, було додано інформацію про нові масиви земель на території Львівської області, загальною площею 75 га.

"Наші захисники, що брали участь в бойових діях, та їх сім'ї мають можливість онлайн ознайомитись з переліком пропонованих земельних масивів для надання у власність. Ця інформація постійно оновлюється та доповнюється на офіційному сайті. Обравши варіант, який найкраще підходить, вони можуть звернутися до наших працівників за наданням відповідної консультації чи допомогою у оформленні бажаного наділу", - зазначає Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Загалом, від початку запровадження ініціативи щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками, у Львівській області учасники бойових дій (АТО/ООС) та їх сім'ї отримали у власність 7148 земельних ділянок, загальною площею 4606 га. Ділянки призначені для садівництва, ведення особистого селянського господарства, індивідуального дачного будівництва.

Довідково:

Ознайомитись з переліком пропонованих земельних масивів для надання у власність учасникам АТО, іншою важливою інформацією можна на сайті Головного управління Держгеокадастру у Львівській області, у рубриці "Учасникам АТО" (lvivska.land.gov.ua/ato/).

Нагадуємо, що безоплатна приватизація здійснюється громадянами України, які раніше не скористалися правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення.Loading...