Новини » Львів Читать эту новость на русском

На Львівщині дворічна дівчинка проковтнула 36 магнітних кульок

Дитину терміново прооперували

Рентген дитини, яка проковтнула деталі конструктора Zaxid.net

У Львові госпіталізували дворічну дівчинку з Дрогобицького району, яка проковтнула 36 магнітних кульок від конструктора. Про це повідомила хірург львівської обласної дитячої лікарні "Охматдит" Оксана Горбач у коментарі ZAXID.NET.

Зазначається, що дев’ять кульок під дією магнітного поля утворили ланцюжок і потрапили в кишківник, а ще 27 утворили неправильне коло, тому не потрапили туди. У зв’язку з цим, дитину довелося терміново оперувати в суботу, 5 вересня.

Наразі відомо, що дівчинці 2 роки та 7 місяців, і вона третя дитина в сім’ї. Перші дев’ять кульок дівчинка проковтнула ще 4 вересня. Це бачили старші діти, але вони не повідомили батькам про інцидент.  За словами лікарки, ймовірно, вони боялися, що батьки сваритимуть їх за погану пильність. Наступного дня дівчинка проковтнула ще 27 магнітних кульок і лише тоді, коли в неї почалася блювота, старші діти розповіли батькам про випадок напередодні.

Як повідомила Горбач, 27 кульок, які застрягли в шлунку хірурги дістали ендоскопічно, а ті дев’ять, які потрапили у кишківник, вийшли природним шляхом.

Новини за темою: У Львівській області лікарні першої хвилі заповнені на 90%

Раніше повідомлялося, що у Львівській області 7-річна дівчинка опинилася в реанімації через укус змії. Тварина вкусила дівчинку в праве стегно, в результаті чого дитина опинилася в реанімаційному відділенні.

Loading...