На Львівщині чотирьом лікарям повідомили про підозри у неналежному виконанні професійних обов’язків

Фото з відкритих джерел

Жінка померла у 2018 році за кілька днів після пологів, а здоров'ю новонародженої дитини було завдано непоправної шкоди

У Львівській області внаслідок неналежного виконання лікарем-анестезіологом, двома акушерами-гінекологами та хірургом своїх обов'язків, померла породілля. Винним повідомили про підозри, передає пресслужба Нацполіції.

Згідно з повідомленням, у вересні 2018 року у Центральну міську лікарню Борислава поступила вагітна 32-річна мешканка міста. Під час пологів, які пройшли за кілька днів, стан здоров'я породіллі різко погіршився, що стало наслідком неналежного виконання лікарями своїх професійних обов'язків. Надалі, за кілька днів після пологів, жінка померла, а здоров'ю її новонародженої дитини було завдано непоправної шкоди.

Як зазначається, співробітникам Центральної міської лікарні Борислава - лікарю-анестезіологу, двом акушерам-гінекологам та хірургу слідчі повідомили про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1, 2 ст. 140 (Неналежне виконання професійних обов'язків медичним або фармацевтичним працівником) Кримінального кодексу України.

Максимальне покарання, передбачене санкціями статей - позбавлення волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Наразі триває досудове розслідування триває.

Новини за темою: В Івано-Франківську померла породілля з підозрою на коронавірус

Раніше повідомлялося, що у Львівський області правоохоронці повідомили про підозру в неналежному виконанні професійних обов'язків трьом акушерам-гінекологам через смерть породіллі.

Loading...