Новини » Львів Читать эту новость на русском

Львівщина продовжила карантин до 7 липня, ситуація наближається до критичної

Львівський національний академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької (Львів, проспект Свободи)

Pixabay

У регіоні спостерігається висока кількість звернень і стабільно високі цифри госпіталізованих

У Львівській області спостерігається висока кількість звернень і стабільно високі цифри госпіталізованих хворих, в результаті чого в регіоні продовжили карантин до 7 липня. Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

Згідно з повідомленням, показники захворюваності на коронавірус в області змушують зберегти карантинні заходи. Відповідне рішення ухвалили сьогодні, 30 червня, на засіданні обласної Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

"Ми не можемо послаблювати карантин, коли кількість нових хворих щодня збільшується на 150-240 людей, коли відсоток завантаженості лікарень стрімко наближається до критичної позначки, а стан пацієнтів, які звертаються до лікарів, важчий, у порівнянні з початком пандемії. Львівщина - серед лідерів за кількістю складених протоколів про порушення карантину. Днями мережу сколихнуло відео, на якому близько сотні людей влаштували масове купання у джерелі біля Львова. Цією справою зараз займаються правоохоронні органи. Саме нехтування власною безпекою та карантинними обмеженнями призводять до погіршення епідеміологічної ситуації в регіоні", - наголосив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Крім того, завантаженість по області ліжок у закладах охорони здоров'я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, складає 44,4% від загальної кількості (при нормі менше ніж 50%).

Cередня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу протягом останніх семи днів складає 87,2 на 100 тис. населення (при нормі більш ніж 24).

"Коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 становить 19,0% при нормі менш як 11%. Показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 становить 24,9% при нормі менш як 11%", - поінформував директор департаменту охорони здоров'я ЛОДА Орест Чемерис.

Новини за темою: У ВООЗ заявили про прискорення пандемії коронавірусу

Нагадаємо, станом на ранок 30 червня в Україні виявили 706 нових випадків коронавірусу COVID-19, 143 з яких припадають на Львівську область. Загалом, регіон займає перше місце за кількістю виявлених випадків з початку пандемії - 5435.

Loading...