Львівщина послаблює карантин: Що запрацює

Фото з відкритих джерел

В області відновлять свою роботу готелі, заклади громадського харчування тощо

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ухвалила рішення частково послабити карантинні обмеження у Львівській області з 7 липня. Про це повідомила пресслужба ЛОДА.

"Львівщина потроху виходить із пікового періоду масових захворювань, тому при дотриманні обережності та усіх рекомендацій можемо частково дозволити роботу деяких сфер бізнесу.

Ситуація перебуватиме на ретельному контролі, кожних три дні ми будем оцінювати стан справ. У разі відповідності епідемічної ситуації в області ознакам для посилення протиепідемічних заходів будемо розглядати питання про посилення карантину", - сказав голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Зокрема, в області відновлять свою роботу готелі, заклади громадського харчування, заклади фізичної культури та спорту, спортивні зали та фітнес-центри за умови дотримання протиепідемічних заходів та відповідних рекомендацій головного санітарного лікаря України.

Також людям дозволять проведення релігійних заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід. Організатор заходу відповідальний за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра.

Новини за темою: За минулу добу в Україні зафіксували 543 нових випадки коронавірусу

Нагадаємо, станом на ранок 5 липня Київ та ще 8 областей не готові до послаблення карантинних обмежень.Loading...