Львів готується до різдвяних свят в умовах карантину: Що заплановано

Різдвяний Львів

Фото з відкритих джерел

У місті будуть встановлені ялинка, шопка і дідух, а от рішення про різдвяний ярмарок ще не прийняли

Львівська влада, попри можливе введення локдауну, готується до різдвяних свят: будуть встановлені ялинка, шопка і дідух, проте від масових ярмарків та концертів – відмовляться. Про це на брифінгу повідомив заступник міського голови Львова Андрій Москаленко, передає "Укрінформ".

"Львів готується до проведення Нового року та Різдва в особливих умовах. Цьогоріч вперше буде не так, як завжди, з особливими заходами карантинної безпеки. Ми плануємо, що місто відмовиться від масштабних подій, але акцент буде сконцентрований на менших локаціях, щоб передати дух Різдва та українських традицій. Зараз завершуємо облаштування ялинки, її привезуть з Дрогобицького району, заввишки 18 м, встановлювати почнуть 13 грудня, а відкриття відбудеться 18-го", - повідомив Москаленко.

Що стосується різдвяних ярмарків, то поки рішення ще не прийняли.

"Станом на сьогодні щодо різдвяного ярмарку рішення виконавчим комітетом ще не прийняте, таких традиційних масштабних, як були минулих років точно не буде, якщо будуть, то переформатовані в менші та точкові", - додав заступник мера.

За його словами, Львівська міська рада не підтримує повний "новорічний" локдаун.

"Ми вважаємо, що потрібно підходити з точки зору адаптивного карантину, тому що цінність людського життя є понад усе, але прийняття рішення мають бути дуже виважені та давати результат, а не просто збурювати людей, так, як це було з "карантином вихідного дня", - резюмував Москаленко.

Новини за темою: "Карантин вихідного дня" в Україні продовжувати не будуть: Країна житиме з обмеженнями помаранчевої зони

Нагадаємо, раніше міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що жодні карантинні обмеження в місті не будуть діяти на час зимових свят, оскільки в цей період у Львові "особлива атмосфера".

Loading...