Новини » Львів Читать эту новость на русском

Лопачак: У людей не залишилося довіри до мера Львова Садового після трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі

Андрій Садовий. 

УНІАН

У людей не залишилося довіри до мера Львова Андрія Садового після трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі. Таку думку депутат Львівської міської ради Маркіян Лопачак висловив в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Ще у 2006 році Андрій Садовий пообіцяв місцевим жителям закрити Грибовицький смітник і почати будівництво заводу. З 2006 року з Грибовицької трагедії, яка сталася 4 роки назад, нічого не було зроблено. Відповідно, у людей немає жодної довіри до того, що каже Андрій Садовий, тому що те, що він говорить, не збігається з тим, що він робить. Це політичні гасла, піар-кроки і більше нічого. Після Грибовицької трагедії Львів, міська рада, всі рішення, які просив Андрій Садовий, депутати міськради підтримали всі. Зате він цю ситуацію перекрутив, назвавши це сміттєвою блокадою, ні про що не зміг домовитися ані на рівні київської влади, ані на рівні обласної держадміністрації. Фактично міська рада була змушена передати ці повноваження голові обласної адміністрації, і у нас був спокій з вивезенням сміття, хоча це було дуже дорого. Але 2 роки у нас не було скандалів. Коли обласна адміністрація передала ці повноваження назад Андрію Садовому, ми маємо скандали і таку репутацію по всій Україні, маємо заморожений процес будівництва самого заводу. Я вважаю, поки Андрій Садовий займається цією справою, поки він буде мером, місто не зрушиться в цьому питанні", - сказав він.

"Садовий обіцяв не балотуватися більше на міського голову, сказав ще у 2016 році, що якщо він за 3 роки не побудує завод, йому нічого робити на цій посаді. Вже минуло 4 роки, завод не побудовано, ми маємо низку нових скандалів, а Садовий надалі обіймає посаду", - додав політик.

Нагадаємо, 30 травня 2016 року на Грибовицькому сміттєзвалищі під Львовом під час гасіння пожежі стався обвал сміття, в результаті чого загинули три рятувальника та еколог. За фактом обвалення було відкрито кримінальне виробництво.

Гасили пожежу на звалищі не один день, що спричинило у місті проблеми з вивезенням сміття. Мер Львова Андрій Садовий звернувся за допомогою до свого київського колеги Віталія Кличка. Той, зі свого боку, ініціював рішення про спалювання частини львівського сміття столичним заводом "Енергія". При цьому Кличко наголосив, що всі витрати з доставки і переробки відходів лягають на Львів.

Loading...