Новини » Львів Читать эту новость на русском

Коли кличеш в команду розумних людей, а потім ними маніпулюєш, це рано чи пізно закінчується: Веремчук про скандал у "Самопомочі"

Валерій Веремчук. Фото: Роман Балук/ZIK

Коли кличеш в команду людей розумних, які вміють критично аналізувати, а далі пробуєш ними маніпулювати і використовувати це для політичного піару, то це рано чи пізно закінчується. Так було і в ситуації з фракцією "Самопоміч" у Львівській міськраді.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив депутат Львівської міської ради Валерій Веремчук.

Коментуючи скандал у фракції "Самопоміч" у Львівській міській раді, Валерій Веремчук зауважив, що люди, які вирішили піти, – досить відомі, порядні та авторитетні.     

"Це, зокрема, двоє лікарів, один із них військовий лікар-хірург, це дружина загиблого Героя України, яка опікувалася питаннями допомоги учасникам бойових дій, це також двоє людей, які ефективні і дуже компетентні у питаннях міської "господарки", які працювали в міській раді та комунальних підприємствах, організовували масштабні проєкти по покращенню ситуації в місті. Знаю цих людей особисто, маю повагу до них. Багато львів’ян такої самої думки про них", –  розповів Веремчук.

Водночас він звернув увагу на те, що проблеми в "Самопомочі" є не лише у Львівській міськраді.

Новини за темою: Веремчук: Те, що п'ять депутатів покинули фракцію "Самопоміч", говорить про великі проблеми Садового не тільки всередині політсили, але й у Львові

"Ми чудово пам’ятаємо проблему, яка була у парламенті із фракцією "Самопоміч", пам’ятаємо ситуацію у Київській міськраді та в багатьох інших містах. Коли кличеш в команду людей розумних, які вміють критично аналізувати, а далі пробуєш ними маніпулювати, і, скажемо так, використовувати це для політичного піару, це рано чи пізно закінчується", – наголосив Валерій Веремчук.

Нагадаємо, 28 травня під час пленарного засідання у міській раді Львова з фракції "Самопоміч" вийшли п'ятеро депутатів.

Так, фракцію покинули: Олег Береза, Ольга Посипанко, Тарас Кльофа, Ігор Стояновський та Олена Пасевич.

Відомо, що ці депутати продовжать працювати як позафракційна група.

Loading...