live
Новини » Львів Читать эту новость на русском

Доки грім не гримне: У Львові дотепер бракує обладнання для госпіталізації хворих на СOVID-19

Коронавірус з відкритих джерел

У місті всього дві бригади швидкої забезпечені всіма необхідними засобами для госпіталізації пацієнтів з підозрою на коронавірус

Олег Синютка звернувся до Львівської міської ради із проханням негайно забезпечити бригади швидкої допомоги необхідними засобами для госпіталізації пацієнтів із підозрою на коронавірус. Про це колишній очільник Львівської ОДА написав на своїй сторінці у Facebook.

"Звертаюсь до влади міста Львова та регіону із проханням невідкладно розглянути питання комплектації машин швидкої допомоги індивідуальним захистом медперсоналу. Зараз важливий не лише самозахист — слід також максимально потурбуватися про бригади невідкладних викликів.

За наявною інформацією з медичних джерел, лише дві бригади швидкої допомоги у Львові забезпечені всіма необхідними засобами для госпіталізації пацієнтів із підозрою на коронавірус.

Пакет індивідуального захисту: захисний костюм, окуляри, рукавиці, респіратор FF2, антисептик для обробки рук та поверхонь, а також безконтактний термометр, коштує загалом близько тисячі гривень. Вважаю за необхідне виділити кошти на придбання таких наборів захисту.

Влада мусить пропрацювати "болючі точки" СЬОГОДНІ, поки є ще трішки часу. У кризовій ситуації потрібно бути готовими до дії", - наголосив Синютка.

Нагадаємо, у центрі Львова через запровадження обмежувальних заходів сьогодні зранку безлюдно, розважальні центри зачинені, працюють лише продуктові магазини, аптеки та автозаправні станції.

Loading...