live

Для себе коханих: “Самопоміч” у 3 рази занизила вартість оренди львівського майна

Депутат від "Самопомічі" Інна Свистун Фото з відкритих джерел

Партія львівського міського голови Андрія Садового "Самопоміч" робить шалені знижки на оренду комунального майна Львова для самої себе, в той час як інші організації не можуть домогтися оренди узагалі. Про це повідомляє "Вголос" з посиланням на прокурора Львівської області Ірину Діденко.

Так, за її інформацією, начальник управління комунальної власності Львівської міської ради, депутат від "Самопомочі" Інна Свистун вибірково укладала договори оренди з фізичними особами та окремими громадськими організаціями за необґрунтовано заниженою ставкою (2% від вартості приміщень, а не 6%, як того вимагає затверджена міськрадою методика розрахунку орендної плати за користування майном територіальної громади м. Львова).

Очевидно, йдеться, зокрема, про надання в оренду нежитлових приміщень на пл. А. Міцкевича, 6/7 у центрі Львова. Тут приміщення площею близько 320 квадратних метрів впродовж багатьох років орендувала партія "Самопоміч". Вартість оренди для неї була встановлена на рівні близько 30 тисяч гривень на місяць, в той час як ринкова вартість оренди цього майна – близько 100 тисяч гривень. Проте, як відомо, навіть цю занижену суму партія Садового не сплачувала і в результаті заборгувала Львову півмільйона гривень.

пл. А. Міцкевича, 6/7 Вголос

Нагадаємо, нещодавно депутата Львівської обласної ради від "Самопомочі", начальника управління комунальної власності департаменту економічного розвитку Львівської міської ради Інну Свистун запідозрили у службовій недбалості, що призвела до недоотримання бюджетом Львова майже 1,2 млн грн.

Loading...