Через корупцію чиновниці Садового бюджет Львова недоотримав понад мільйон гривень, – керівник фракції ВО "Свобода" у ЛМР

Телеканал ZIK

Роками Андрій Садовий не несе жодної відповідальності за корупційні скандали, які чи не щомісяця виникають у Львові

Через корупцію начальниці управління комунальної власності Львівської міської ради Інни Свистун, бюджет Львова у минулому році недоотримав 1,2 мільйона гривень.

Про це під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив керівник фракції ВО "Свобода" у Львівській міській раді Маркіян Лопачак.

Політик прокоментував корупційний скандал у Львові, в епіцентрі якого опинилася депутатка Львівської обласної ради від партії "Самопоміч" і начальниця управління комунальної власності Львівської міської ради Інна Свистун. Маркіян Лопачак зазначає, що вже роками у Львові склалася така ситуація, що Садовий управляє містом за рахунок своїх помічників, однопартійців та активістів.    

"Та сама Інна Свистун – самостійна фігура. Вона давній соратник Садового. Вона є керівником фракції "Самопоміч" у Львівській обласній раді. Також вона є начальницею управління комунальної власності ЛМР. Останні декілька років ми маємо ситуацію, що Львів кожного місяця погрузає у якихось земельних, майнових скандалах,  порушуються кримінальні справи, сміттєва криза, і так далі. Тобто роками Андрій Садовий не несе жодної відповідальності. Більше того, в ці корупційні моменти все далі погружають наше місто. Ми зараз не розвиваємося, а розгрібаємо безгосподарність Садового, яку ми маємо в останні декілька років", – заявив керівник фракції ВО "Свобода" у ЛМР.

Новини за темою: Корупційний скандал: Депутат ЛМР заявив, що чиновники Садового занижували вартість комунального майна для "своїх"

Щодо  управління комунального майна, продовжив Маркіян Лопачак, є вже декілька дуже гучних справ щодо цього органу. За його словами, 4 роки тому Львів отримав так звану "аферу століття", коли десятки тисяч квадратних метрів, зокрема, і в центральній частині міста, були виведені з комунального майна міста.   

Новини за темою: Веремчук про корупцію чиновниці Садового: Вкрадений мільйон – це 5-6 непобудованих дитячих майданчиків

"Було тоді порушено кримінальне провадження. На жаль, воно нічим не закінчилося. А щодо цієї ситуації, щодо вручення підозри начальнику управління комунального майна, то це є зловживання , коли начальник управління, не без відома Андрія Садового, в ручному режимі, занижував орендну плату різним громадським організаціям. Найприкрішим фактом є те, що занижували оренду плату громадським організація з відповідною назвою "Самопоміч", громадським організаціям,співзасновником яких є ексдепутати від "Самопомочі", політичній партії "Самопоміч", яка теж орендує приміщення у   центрі міста. І за рахунок цього, зі слів прокуратури і того, що ми вчора почули, міський бюджет недоотримав мінімум 1,2 мільйона гривень протягом минулого року", – додав Маркіян Лопчак.

Він сподівається, що винні у цій справі понесуть відповідальність.

"Хочеться, щоби правоохоронні органи довели цю справу до завершення. Але щоб не знаходили рядових чиновників, цапів-відбувайлів, а щоб людина, яка приймає цих людей на роботу, несе за них як політичну, так і юридичну відповідальність, також відповідала за ці речі. Маю на увазі безпосередньо мера Львова Андрія Садового", – прокоментував Маркіян Лопачак.

Як повідомляли, депутата Львівської обласної ради від "Самопомочі", начальника управління комунальної власності департаменту економічного розвитку Львівської міської ради Інну Свистун підозрюють у службовій недбалості, що призвела до недоотримання бюджетом Львова майже 1,2 млн грн.

Loading...