BookForum у Львові вперше за 27 років проведуть в онлайн-форматі

Форум видавців у Львові Фото з відкритих джерел

Цьогорічною темою заходу стане "Перепис населення: знати, хто ми є"

Цьогорічний 27-й Львівський міжнародний BookForum відбудеться 16-20 вересня, однак його вперше проведуть в онлайн-форматі. Про це повідомляють організатори форуму

Згідно з повідомленням, фокусна тема цьогорічного фестивалю – "Перепис населення: знати, хто ми є", а програму формуватимуть 15 тематичних кластерів і спецпроєктів.

Як пандемія змінює наше життя, ритуали і звички, як світ переосмислює цінності, перед якими викликами ми постаємо і як з ними впоратися, як гравцям культури виходити з кризи – про це дискутуватимуть на 27 BookForum. 

За словами організаторів, новий формат дасть можливість відвідати фестиваль тим, кому раніше не вдавалось приїхати до Львова. Окрім цього, поціновувачі літератури зможуть почути улюблених письменників у будь-якому куточку світу.

Як зазначається, серед цьогорічних учасників – автори з України, 20 іноземних гостей з 15 країн із 4-х континентів, лауреати та номінанти Букерівської премії, Гонкурівської премії, Національних виборів читачів та критиків. Однією з головних подій стане трансляція Ночі поезії та музики нон-стоп за участі українських поетів і музикантів з усього світу.

Новини за темою: ПЕН назвав найкращі українські книжки 2019 року

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в умовах пандемії коронавірусу COVID-19 організатори X Міжнародного фестивалю "Книжковий Арсенал" вирішили перенести його на 2021 рік.Loading...