Апеляційний суд підтвердив законність поновлення Андрія Кавецького на посаді начальника ГУ Держгеокадастру у Львівській області

Андрій Кавецький. lvivska.land.gov.ua

У вівторок, 4 серпня, у Восьмому апеляційному адміністративному суді відбулось заключне судове засідання за апеляційною скаргою Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру на рішення Львівського окружного адміністративного суду, яким поновлено Андрія Кавецького на посаді начальника Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Про це у коментарі ZIKу повідомив представник Андрія Кавецького, адвокат Володимир Фігурський.

За наслідками розгляду апеляційної скарги на судове рішення суду першої інстанції суд апеляційної інстанції ухвалив залишити апеляційну скаргу без задоволення, а судове рішення - без змін.

"У такий спосіб Восьмий апеляційний адміністративний суд, 4 серпня 2020 року, ухвалив справедливе судове рішення, яким підтвердив законність та обґрунтованість рішення Львівського окружного адміністративного суду, яким поновлено Андрія Кавецького на посаді начальника Головного управління Держгеокадастру у Львівській області", - прокоментував Володимир Фігурський.

Нагадаємо, Андрій Кавецький був незаконно звільнений минулого року у зв'язку з виконанням рішень суду, які набрали законної сили. При тому, що було відкрито кримінальне провадження відносно попереднього керівника щодо невиконання цих рішень.

Loading...