Новини » Львів Читать эту новость на русском

Адамик: Меру Львова невигідно вирішувати проблему вивозу сміття, це вигідна схема для корупції

Петро Адамик

4studio

Міська влада Львова не контролює сферу вивезення сміття в місті, і чиновники не забезпечують елементарні речі. Про це в ефірі телеканалу NEWSONE заявив депутат міськради Петро Адамик.

"Те, що зараз відбувається, повинно було рано чи пізно статися. Існує повна відсутність контролю. Львів в особі чиновників не може забезпечити елементарні речі. Якщо ми говоримо про ситуацію зі сміттям у Львові, то вона така ж складна, як і в багатьох містах України. Якби впродовж трьох останніх каденцій міського голови цією проблематикою хтось займався, щоб будувалися сміттєпереробні заводи. Щоб ви розуміли, Львівтеплоенерго проєктувало завод, департамент. У нас немає кінцевого відповідального за цю історію, яка відбувається у Львові. Як платили 300 мільйонів гривень на рік, наскільки я знаю, так і продовжуємо платити. Елементарні речі – ставимо трекер і бачимо, куди поїхала машина зі сміттям, ставимо "вага" і бачимо, скільки ми виробляємо сміття. Зараз ми не можемо навіть сказати, скільки місто Львів виробляє сміття, наскільки впало вивезення сміття з початком карантину. Немає такої статистики, її ніде взяти, ця неконтрольованість породжує зловживання в цій сфері", - сказав він.

За його словами, міському голові Андрієві Садовому не цікаво навести порядок у цій сфері.

"Питання обшуків у міськраді - це питання до правоохоронців. Я дізнався про це зі ЗМІ. Я сподіваюся, що ми з вами разом отримаємо висновки", - зазначив депутат.

Loading...