Адамик: Львів'яни переймаються питаннями виживання, а місцева влада діє хаотично і безсистемно

Петро Адамик

4studio

Львів'яни сьогодні стурбовані не стільки місцевими виборами, скільки питаннями виживання. Про це заявив депутат Львівської міської ради Петро Адамик ефірі телеканалу NEWSONE.

"Люди дивляться на дії влади і розуміють, що вони носять хаотичний і безсистемний характер", - зазначив він.

За словами Адамика, місцева влада готова до виборів.

"У Львові достатня кількість фахівців з виборчого процесу. Цей штаб повинні додати в ЦВК. Потім вже будуть формуватися виборчі комісії різного рівня", - сказав він.

За його словами, основними кандидатами на посаду мера є чинний міський голова Андрій Садовий та Олег Синютка.

Як раніше повідомив директор соціологічної групи "Рейтинг" Олексій Антипович, фактично кожен другий львів'янин хоче, щоб наступним мером міста був хтось інший, а не Садовий.

Він зазначив, що за результатами останнього муніципального дослідження, яке група робить останні 6 років для Міжнародного республіканського інституту, лише 20% опитаних мешканців Львова хочуть, щоб Садовий залишився на своєму посту після місцевих виборів.

Новини за темою: Рабінович: У Львові незадоволені Садовим, він своїм злодійством дістав уже навіть львів'ян

"Лише 20% львів'ян у цьому дослідженні кажуть, що вони готові переобрати Андрія Садового на наступний термін. Ще 20% його не сприймають і готові його якомога швидше відсторонити від влади. Але більша частина, більше ніж 50%, говорять про те, що Львову потрібен новий мер, Андрію Садовому треба дати можливість доопрацювати і замінити на іншого. І в цьому питанні Львів - так, не лідер, але все одно ці показники досить високі на тлі інших міст України", - зазначив Антипович.

Нагадаємо, раніше депутат Львівської міської ради Андрій Рікота подарував міському голові Львова Андрію Садовому "золотий душ" як символ безвідповідальності, безсистемності і символ зловживання владою". Такий подарунок депутат вручив Андрію Садовому під час засідання сесії 28 травня.

Крім того, керівник фракції ВО "Свобода" у Львівській міськраді Маркіян Лопачак нагадав, що Садовий ще на виборах у 2006 році обіцяв побудувати сміттєпереробний завод в місті, але його досі немає.

Новини за темою: Садовий виконав від сили 10-15% обіцянок: Петро Адамик пояснив, чому падає рейтинг мера Львова

"Минуло чотири роки - сміттєпереробного заводу немає, а Садовий і далі на своїй посаді", - підкреслив керівник фракції ВО "Свобода" у Львівській міськраді.

Також Лопочак зазначав, що вихід п'яти авторитетних людей з фракції - ознака недовіри до мера Львова Андрія Садового.

"Дивіться, насправді ситуація, якщо взагалі говорити про політичний шлях Андрія Садового та партії "Самопоміч", то треба сказати, напевно, що перші ознаки недовіри до керівництва партії, безпосередньо до Андрія Садового з'явилися, коли фактично розпустилася Київська фракція "Самопомочі", були проблеми в Миколаївській обласній організації, в інших областях. І, насправді, те, що ми почули на сесії Львівської міської ради це заява п'яти осіб, які вийшли з фракції "Самопоміч"; особливо від цих людей - для мене особисто це був такий шок, тому що ці п'ятеро людей, на мою думку, це і було ядро фракції "Самопоміч", - зазначив він.Loading...