У Луцьку зупинили увесь громадський транспорт через карантин

Влада пообіцяла, що таксисти не будуть підвищувати ціни

Маршрутка Фото з відкритих джерел

Із 19 березня у Луцьку та населених пунктах Прилуцького старостинського округу обмежено роботу громадського транспорту через карантин щодо коронавірусу. Про це повідомляє пресслужба Луцької міської ради.

Згідно з повідомленням, таке рішення прийняв напередодні виконавчий комітет міської ради. На такий крок пішли, щоб запобігти поширенню коронавірусу COVID-19. Заборона діятиме до завершення карантину.

"Транспортний засіб — місце тісного контакту людей. Якщо в автобус чи тролейбус зайде хворий, то є велика загроза захворіти іншим пасажирам. Єдиний ефективний спосіб — залишатися вдома", - наголосив секретар міської ради Григорій Пустовіт.

Водночас перший заступник міського голови Григорій Недопад розповів, що нині триває процес організації доїзду до робочих місць медичних працівників та критично важливих структур за кошти міського бюджету.

У цей час підприємствам, установам та організаціям, незалежно від форм власності, рекомендується забезпечити проїзд працівників транспортними засобами у режимі регулярних спеціальних перевезень.

Представники влади Луцька провели зустріч із представниками профспілки таксистів міста, які запевнили, що не підніматимуть ціни на поїздки, машини дезінфікуватимуть, а водії працюватимуть в засобах захисту.

Також на базі департаменту соціальної політики створюють групу волонтерів, які будуть допомагати людям старшого віку. 

Нагадаємо, Міністр охорони здоров'я Ілля Ємець звернувся до всіх державних та комерційних транспортних компаній країни, пасажирських перевізників та органів місцевої влади із закликом оптимізувати свої зусилля для того, щоб українські медики могли діставатися до роботи та піклуватися про хворих.

Loading...