Новини » Луцьк Читать эту новость на русском

Така блокада була за часів татар: Луцьк і Тернопіль офіційно відмовилися від посилення карантину

Карантин в Україні EPA

У містах й надалі будуть діяти ті карантинні заходи, що й раніше, попри рішення комісії з питань ТЕБ та НС

Тернoпільська та Луцька міські ради на своїх засіданнях відмовилися запроваджувати жорсткий карантин попри віднесення обох міст до "червоної зони" через показники захворювання на коронавірус. Про це повідомляють тернопільське місцеве видання "0352" та "Волинські новини".

За словами мера Тернополя Сергія Надала, до міськради та депутатів звернулись сотні підприємців та жителів з проханням "не блокувати місто" та не встановлювати режим "червоної зони".

"Така блокада міста була хіба за часів татар. Це неприпустимо, щоб люди були позбавлені конституційного права працювати. Ми з міського бюджету вже від початку карантину втратили 100 млн грн. А держава жодним чинoм не допомагала місту. Вoднoчас ми виділили 60 млн грн – на премії медикам, зарплати лікарям, на обладнання для лікування інфекції. З нами на місці ніхто не погоджував прийняття такoгo рішення. Ці диктаторські методи ми повинні зупинити", - зазначив міський голова.

Новини за темою: Україну поділили на чотири зони: Список регіонів та обмежень

Своєю чергою, заступник керівника управління з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Луцька Анатолій Свірський розповів, що в місті нараховується достатньо карантинних заходів, які ефективно діють, тому нагальної потреби вносити додаткові заходи, аби зупинити економіку міста, немає. Тому запропоновано, щоб у місті й надалі діяли ті карантинні заходи, що й раніше, попри рішення комісії з питань ТЕБ та НС.

Профільний заступник міського голови Луцька, депутат Костянтин Петрочук також зазначив, що не потрібно зупиняти життєдіяльність міста, та звернувся до поліції з проханням, аби та утрималася від дій щодо притягнення суб'єктів господарюванням до відповідальності.

"Рішення комісії ТЕБ та НС є таким, що суперечить Конституції. Суб'єкти господарювання самі прийматимуть рішення щодо того, чи працювати. Міськрада надаватиме всім охочим юридичну допомогу", - підкреслив він.

Новини за темою: "Укрзалізниця" скасувала зупинку низки поїздів далекого сполучення у Луцьку та Тернополі. Список

Раніше повідомлялося, що місцева влада Луцька та Тернополя не згодна з внесенням облцентрів до "червоної зони" та вимагає перегляду обмежень.

Loading...