​На Волині зафіксували випадок кліщового вірусного енцефаліту: Як уберегтися від хвороби

Жінку вкусив кліщ ще на початку серпня

​На Волині зафіксували випадок кліщового вірусного енцефаліту

Фото з відкритих джерел

На Волині жінку вкусив кліщ, який був заражений вірусним енцефалітом. Про це повідомила пресслужба Центру громадського здоров’я України в Telegram.

Зазначається, що інцидент стався на початку серпня. Жінка виявила кліща після прогулянки в лісі та вилучила  його самостійно. За кілька тижнів у неї з’явилися запаморочення, головний біль, діарея, та підвищення температури до 38 градусів за Цельсієм.

Наступного дня після появи симптомів жінка звернулася по медичну допомогу і її госпіталізували в інфекційне відділення. Лабораторні дослідження показали позитивний результат до кліщового вірусного енцефаліту. Жінка проти цього захворювання не вакцинувалася.

Як повідомляють у Центрі громадського здоров’я, кліщовий енцефаліт характеризується ураженням центральної нервової системи, що може призвести до інвалідності та навіть летальних наслідків.

Для запобігання зараження на прогулянках необхідно носити одяг із довгими рукавами світлого кольору, який прилягає до тіла, використовувати  спеціальний засіб від кліщів, триматися ближче до центру стежки та не заходити в траву. Також варто оглядати себе та близьких протягом та після прогулянки.

Новини за темою: На Полтавщині виявили випадок гарячки Західного Нілу

Нагадаємо, нещодавно на Львівщині 7-річна дівчинка опинилася в реанімації через укус змії. Тварина вкусила дівчинку в праве стегно. 

Loading...