На Волині за півтора тижня перевірок виписали понад 350 штрафів за порушення карантину

Карантин в Україні

Фото з відкритих джерел

Загалом було проведено майже 1,4 тис. перевірок

Під час перевірок з 23 червня по 2 липня щодо дотримання карантинних обмежень автоперевізниками, у закладах торгівлі, перукарнях та салонах краси у Волинській області було застосовано 352 штрафи. Про це розповіла заступниця голови Волинської облдержадміністрації Тетяна Щербак, повідомляє "Волинь.24"

"Проводяться спільні рейди. У нас постійно контролюють дотримання карантинних заходів у міському і приміському сполученні. Я знаю і в нас є факти щодо того, що в період з 23 червня по 2 липня проведено 1390 перевірок об'єктів", – розповіла Щербак.

Новини за темою: МОЗ дозволило Києву послабити карантин, а 8 областей досі не готові

За її словами, перевіряють не тільки перевізників, але й заклади громадського харчування, заклади торгівлі, агропромислові ринки, перукарні та салони краси. В середньому в день проводять 139 перевірок міського та приміського транспорту.

Щербак додала, що під час перевірок на 352 об'єктах були встановлені порушення і виставлені штрафні санкції і протоколи.

Новини за темою: У МВС анонсували ретельніший контроль за роботою розважальних закладів в умовах карантину

Нагадаємо, з вівторка, 7 липня, у Львівській області комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ухвалила рішення частково послабити карантинні обмеженняLoading...