На Волині шахрай вимагав 200 тисяч доларів, пообіцявши взяти чоловіка в "Масонську Ложу"

За цю ж суму злочинець пообіцяв пролобіювати призначення в Кабмін

У Волинській області затримали голову осередку однієї з політичних партій, який пообіцяв громадянину за 200 тис. доларів посаду в Кабінеті міністрів, а також взяти у закриту "групу масонів". Про це повідомляє департамент стратегічних розслідувань Нацполіції.

Згідно з повідомленням, затриманий налагодив схему, яка принесла йому 1,5 млн доларів. Підозрюваний розповідав про нібито дружні відносини з "авторитетними" особами та створив собі імідж "впливової людини".

Як зазначається, чоловік представлявся від імені британської організації "Групи Ротшильда", застосовував психологічні маніпуляції та легко входив у довіру до потерпілих.

Зловмисник переконував, що може завдяки цим знайомствам пролобіювати призначення на високі посади.

Затримали чоловіка в одному з кафе Луцька та вилучили 200 тис. доларів. Крім грошей поліція вилучила "заяву" потерпілого про вступ до "групи масонів" та перстень "печатка масонів".

Новини за темою: Вимагали мільйон: У Хмельницькому затримали "радника" президента і "генерала СБУ"

Нагадаємо, раніше у Києві Служба безпеки України затримала колишнього заступника голови правління одного з комерційних банків, який за 25 тис. доларів "продавав" посаду начальника одного з управлінь Національного банку.Loading...