Попри відмову Луцька, Волинська область посилює карантин

Фото з відкритих джерел

Область закликала Київ переглянути методику визначення карантинних зон

У Волинській області посилили карантин у зв'язку з епідемічною ситуацією, попри відмову Луцька. Про це повідомила пресслужба ОДА.

"Хочу всіх попросити без політики і з розумінням поставитися до ситуації, що склалася. Зараз ми все детально обговоримо і розберемося. Головний державний санітарний лікар області зараз все розповість про червону, помаранчеву і зелену зони. Ми сьогодні повинні прийняти правильне рішення, яке всі міські голови повинні виконати", - сказав голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко.

У пресслужбі також нагадали, що Луцьк за рівнем поширення епідемічної небезпеки COVID-19 потрапив в червону зону, Луцький і Любашівський райони - у помаранчеву, місто Нововолинськ, Горохівський, Ківерцівський, Локачинський, Маневицький і Турійський райони - в жовту.

Разом з тим область закликала Київ переглянути методику визначення карантинних зон, оскільки показник "внесок одиниці в перевищення регіону" спотворює обʼєктивність результатів.

Новини за темою: Ляшко роз'яснив, як область може вийти з червоної зони карантину

Нагадаємо, напередодні Тернопільська та Луцька міські ради на своїх засіданнях відмовилися запроваджувати жорсткий карантин попри віднесення обох міст до "червоної зони" через показники захворювання на коронавірус. За словами мера Тернополя Сергія Надала, до міськради та депутатів звернулись сотні підприємців та жителів з проханням "не блокувати місто" та не встановлювати режим "червоної зони".

 

Loading...