На Волині на коронавірус захворіла 7-річна дитина

Тести на коронавірус

Фото з відкритих джерел

Наразі її стан стабільний, вона та батьки ізольовані

У Волинській області зафіксували перший випадок зараження коронавірусною інфекцією COVID-19. Хворою виявилася 7-річна дитина, передає пресслужба Волинської ОДА.

Згідно з повідомленням, 23 березня мати з дитиною звернулись до сімейного лікаря в амбулаторію. При огляді зафіксували температуру тіла - 37,2, кашель, пульсоксиметрія (насиченість киснем крові) 98%.

Зазначається, що дівчинці провели експрес-тести на грип А і В - результат виявився від'ємним, тому лікар вирішила провести забір для аналізу ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції) на COVID-19. Ввечері того ж дня температура підвищилася до 38,2 градусів.

Вчора, 24 березня, був отриманий позитивний результат ПЛР на COVID-19 у 7-річної дитини.

Згідно зі стандартом медичної допомоги дівчинка госпіталізації не потребує, наразі її стан задовільний, а температура знизилася. Дитина разом з батьками ізольована.

Наразі проводиться робота з контактними особами, за всіма ними буде встановлений медико-санітарний нагляд та рекомендовано самоізоляцію.

Нагадаємо, станом на ранок 25 березня на території України зафіксовано 113 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19.

Крім того, кількість інфікованих коронавірусом COVID-19 у світі становить 422 989 осіб. Країною-лідером за кількістю хворих залишається Китай, хоча там ситуація вже стабілізувалася.Loading...