"Звіт по гарячих слідах": Комаровський звернувся до українців після повернення з Нових Санжар

Євген Комаровський Фото з відкритих джерел

Комаровський наголосив, що протести у Нових Санжарах відбувалися за участю маніпуляторів

Доктор Євген Комаровський звернувся до українців і Президента після зустрічі з жителями Нових Санжар, які протестували проти поселення в місцевому санаторії евакуйованих із Уханя.
 
Відповідне відео він опублікував на своєму каналі в YouTube після спілкування з новосанжарівцями.
 
"Дуже прошу вас, дорогий Володимире Олександровичу, докладіть усіх зусиль, щоб раз і назавжди показати країні обличчя маніпуляторів!" – висловився Комаровський.
 
 
Він наголосив, що має на увазі тих людей, які цю ситуацію створили, спровокували конфлікти, проникли туди, а також кидали каміння і палили шини.
 
"Тих, хто міг собі це дозволити. І головне – хто все це фінансував!" – підсумував Комаровський. 
 
 
До слова, напередодні лікар Євген Комаровський заявив, що евакуйовані з Уханя громадяни не становлять загрозу місцевому насленню тим паче, що він наразі не виявлений у людей, які прибули з Китаю.
 
Нагадаємо, у суботу, 22 лютого, Октябрський районний суд Полтави обрав запобіжний захід одному з учасників протестів у Нових Санжарах, пов'язаних з прибуттям евакуйованих українців з Китаю, у вигляді нічного домашнього арешту до 20 квітня 2020 року.
 
Того ж дня священик ПЦУ, якого звинувачують у підбурюванні до масових протестів у Нових Санжарах, розповів, що "йому влетіло" від Київської Митрополії через його дії. За його словами, серед учасників були "чужі люди". 
Loading...