ЗСУ отримали від США партію ракет Javelin

Міноборони

Ракети було передано в рамках проєкту "Міжнародні військові продажі" за програмою уряду США

Для потреб Збройних Сил України надійшли ракети FGM-148E, які є однією з останніх модифікацій протитанкових ракет комплексу Javelin. Про це повідомляє пресслужба Міноборони

Так, перша партія ракет до протитанкових ракетних комплексів Javelin та допоміжне обладнання в Україну прибули 16 червня у рамках проєкту "Міжнародні військові продажі" за програмою уряду США. Загальна сума вантажу становить понад 27 мільйонів доларів. 

Зазначається, що проєкт передбачає постачання для Збройних Сил України комплексу озброєння та його обслуговування. Крім цього, Україна отримує послуги з підготовки особового складу для ефективного використання протитанкових комплексів впродовж всього життєвого циклу.

Новини за темою: На Чернігівщині відбулися випробування українського ракетного комплексу, що вражає будь-які типи броні. Фото

За даними Міноборони, здійснення контракту на суму понад 36,5 мільйонів доларів сприяє розвитку українсько-американського стратегічного співробітництва на підтримку обороноздатності України. Крім цього, зазначається, що цей контракт допомагає Міноборони здійснювати прямі зовнішньоекономічні домовленості у галузі озброєння та військової техніки з державами-партнерами.

До слова, іншу частину товарів військового призначення від США Україна очікує отримати у 2021—2022 роках.

Нагадаємо, нещодавно в Одеській області успішно випробували комплекс крилатих ракет наземного базування "Нептун", які здатні вражати різні кораблі. 

Loading...