ЗСУ отримали нову радіолокаційну станцію, яка може працювати у горах і в різних кліматичних умовах

Радіолокаційна станція 35Д6М "Укроборонпром"

Управляти РЛС у повному обсязі можна на відстані до 300 метрів

Підприємство "Іскра", що входить до складу "Укроборонпрому", передало Збройним силам України нову радіолокаційну станцію 35Д6М, яка може працювати майже у будь-яких кліматичних умовах та у гірській місцевості. Про це повідомляє пресслужба "Укроборонпрому". 

Як зазначається, сучасну радіолокаційну станцію РЛС 35Д6М було виготовлено в рамках державного замовлення на 2020 рік. Новий радар має збільшену дальністю дії, покращені параметри траєкторної обробки та розширені функціональні можливості. Крім цього, РЛС може працювати майже у будь-яких кліматичних умовах та у гірській місцевості.

Новини за темою: В Україні не залишилося боєприпасної галузі, треба створювати з початку, - "Укроборонпром"

Також станція може додатково комплектуватись виносними робочими місцями. Таким чином, управляти станцією у повному обсязі можна на відстані до 300 метрів. Водночас вона може комплектуватись обладнанням для взаємодії із зенітно-ракетними комплексами.

"Іскра має багаторічний досвід у виготовленні та модернізації виробів типу 35Д6, 36Д6. Фахівці нашого підприємства забезпечують технічний супровід роботи РЛС протягом всього циклу експлуатації станцій, як на території України, так і далеко за її межами. Це вкрай важливо для військової техніки, яка повинна цілодобово та безперервно виконувати бойове чергування та забезпечувати контроль за повітряним простором країни", – підкреслив директор КП "НВК Іскра" Юрій Пащенко.

Новини за темою: Дві третини йде на експорт: В "Укроборонпромі" розповіли, яку зброю найчастіше купують іноземці

За попередньою інформацією, в результаті трансформації ДК "Укроборонпром" навколо КП "НВК "Іскра" буде створено галузевий холдинг "Радарні системи", до якого увійдуть 10 профільних підприємств Концерну.

Радіолокаційна станція 35Д6М "Укроборонпром"

Радіолокаційна станція 35Д6М "Укроборонпром"

Нагадаємо, кілька місяців тому в Україні успішно випробували експортний варіант радару 90К6Е, який може розпізнавати безпілотні літальні апарати на різних висотах та максимальній дальності. 

Loading...