ЗНО-2021: З'явилися орієнтовні дати проведення тестування

Дати можуть перенести у зв'язку з пандемією коронавірусу

Вступники, які подолали поріг, можуть брати участь у конкурсному відборі до вишів Фото з відкритих джерел

Зовнішнє незалежне оцінювання 2021 року орієнтовно відбудеться з 21 травня по 16 липня. Про це повідомила заступниця директора Центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко.

Зазначається, що дати тестування можуть змінитися. "На жаль, з огляду на складну епідеміологічну ситуацію, ми не можемо стовідсотково забезпечити проведення тестування в ці дати. Можливо, пізніше", –  сказала Вакуленко.

Крім того, з 2021 року випускники зможуть складати ЗНО із 5 предметів, а не 4, як раніше. Також в Україні традиційно перекладуть тести з фізики, хімії, математики, історії України на мови навчання національних меншин. "На жаль, минулого року в нас не було жодного учасника, хто складав би тестування кримськотатарською мовою. Також, польською, румунською, російською, угорською", - розповіла заступниця директора УЦОЯО", – повідомила заступниця директора.

Новини за темою: МОН продовжив терміни вступу до закладів профосвіти до листопада

Раніше повідомлялося, що з 2021 року випускники українських шкіл будуть обов'язково здавати державну підсумкову атестацію з математики. До цього випускники могли обирати між математикою та історією України.

Loading...