ЗНО-2020 відбудеться, а ДПА для 4 і 9 класів буде скасована, – Мандзій

Пробне ЗНО в квітні не відбудеться

ЗНО. Фото: ukrinform

Т. в. о. міністерки освіти та науки України Любомира Мандзій заявила, що цьогорічне зовнішнє незалежне оцінювання буде проведено, а от державну підсумкову атестацію для четвертого та дев'ятого класів скасують. Про це вона розповіла під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK.  

За словами Мандзій, попередньо перенесене на 4 і 11 квітня пробне ЗНО не відбудеться, натомість для випускників підготують спеціальне відеоознайомлення. 

"Наголошу на тому, що, зважаючи на попередньо оголошені дати пробного ЗНО на 4 і на 11 квітня, ми розуміємо, що у ці дати пробне ЗНО не відбудеться. Український центр оцінювання якості освіти готує інформаційні матеріали для випускників із відеоознайомленням процесу проведення ЗНО. Всередині квітня на сторінці Українського центру оцінювання якості освіти наші випускники зможуть окунутися в атмосферу основних процесів ЗНО. У будь-якому випадку ми готові провести пробне ЗНО. Це залежить від того, коли закінчиться карантин в Україні", - сказала Мандзій.

Також вона наголосила, що саме ЗНО-2020 в Україні буде проведене, а ДПА для учнів  4 і 9 класів буде скасована.

Нагадаємо, раніше у Міністерстві освіти та науки запевнили, що зовнішнє незалежне оцінювання у 2020 році буде проведено попри поширення коронавірусу COVID-19.

Loading...