Знесення гербів на мосту Патона й "Батьківщині-матері": Дробович назвав плани з декомунізації в Києві

Натомість пам'ятник Щорсу в столиці зносити не планують

Батьківщина-Мати

Фото з відкритих джерел

Директор Інституту національної пам'яті Антон Дробович заявив, що найближчі плани декомунізації в Києві – це знесення гербів на мосту Патона й на монументі "Батьківщини-матері". Про це він повідомив у коментарі телеграм-каналу PavlovskyNEWS.

Водночас, за словами чиновника, пам'ятник Щорсу в столиці можуть не зносити, а лише видозмінити його. Зокрема, з'явився проєкт під назвою "Темний вершник", який знеособить Щорса.

Що стосується ймовірної підтримки виконання гімну України в школах із боку Інституту національної пам'яті, то Дробович зазначив, що спочатку необхідно вивчити це питання з психологами, вчителями та спеціалістами. Директор Інституту вважає, що необхідно спиратися й на міжнародний досвід і визначити, де це спрацьовує, а де ні. Крім того, на думку Дробовича, треба вивчити, як діти поводяться під час звучання гімну й чи дійсно вони співають.

Новини за темою: В Україні символіку дивізії СС "Галичина" визнали нацистською

Нагадаємо, нещодавно Київська міська рада підтримала рішення про щоденне виконання гімну України у школах Києва.

Пізніше у відомстві заявили, що гімн у школах – це рекомендація, а не вимога. Там повідомили, що КМР "рекомендує столичним закладам освіти щоденно виконувати гімн, але жодним чином не зобов’язує цього робити".

 

Loading...