Знайти сімейного лікаря в Україні та заповнити декларацію відтепер можна через мобільний додаток

Фото з відкритих джерел

Пошук здійснюватиметься зокрема за районом проживання

В Україні запустили безкоштовний мобільний додаток HELSI для пошуку лікаря, запису на прийом та можливістю заповнити декларацію, передає "Українська правда. Життя".

Як зазначається, через додаток можна ознайомитися з усіма послугами закладів охорони здоров’я, обравши найоптимальніші для себе за місцем локації та вартістю послуг.

Які ще послуги можна отримати в додатку:

  • знайти лікаря за спеціалізацією чи місцеположенням та записатись на прийом;
  • скасувати запис до лікаря,
  • знайти ліки у найближчих аптеках.

Новини за темою: Немає декларації із сімейним лікарем: Як отримати медичну допомогу при захворюванні на COVID-19

Пошук здійснюється за районом проживання, кількістю укладених декларацій, віковими категоріями пацієнтів, типом клініки, стажем роботи лікаря, рейтингом лікаря або кваліфікацією лікаря.

"Ми намагаємося зробити доступ українців до медицини простішим. Тому, створюючи безкоштовний мобільний додаток для пацієнта, врахували важливі критерії щодо збереження авторизації та особистих даних у пристрої пацієнта, а також зручності використання медичної системи та пошуку інформації", - розповідає Євген Донець, СЕО медичної інформаційної системи Helsi.

Як повідомляється, у майбутньому функціонал сервісу Helsi розширять - з'явиться можливість отримувати телемедичні консультації.

Новини за темою: Куди звертатись інфікованим COVID-19, якщо немає декларації із сімейним лікарем: Роз'яснення МОЗ

Через відеозв’язок пацієнт зможе отримати лікарську консультацію, продемонструвати симптоми, розповісти про перебіг хвороби та отримати якісний висновок.

Також згодом стане доступним перегляд результатів прийому: пацієнт після відвідування лікаря зможе переглянути діагноз, призначене лікування, виписані рецепти та направлення.

Новини за темою: Сімейним лікарям підвищать оплату за декларації з пацієнтами, – Степанов

Раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявляв, що пацієнтам із коронавірусом COVID-19 повинні надавати медичну допомогу, навіть якщо вони не підписали декларацію із сімейним лікарем.

Loading...