ЗМІ: Синєгубов не здатний впоратися з амбітними планами "Великого будівництва"

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов Фото з відкритих джерел

Реконструкції шкіл і комплексів почали вестися в Полтавській області за сумнівними схемами, як тільки головою міськадміністрації став Олег Синєгубов. Про це розповіли в сюжеті телеканалу NEWSONE.

Так, компанія "Навіттехсервіс", яка перемогла в аукціонах на відновлення старих об'єктів фізкультурно-спортивного комплексу "Колос" у Решетилівці та школи в Диканьці, подавала неправдиві звіти ще до початку робіт.

У документах було зазначено реконструкцію ДНЗ №103 по вулиці Дружби народів, 253 у Харкові як приклад виконаних робіт. Але такого садка навіть не існує.

При цьому, Синєгубов мав намір взяти з Держфонду 200 мільйонів гривень для, нібито, реконструкцій шкіл, амбулаторій, дитсадків і доріг.

"Цей рік для області стане роком будівництва та медицини. До цього ми залучаємо Державний фонд регіонального розвитку, щоб отримати майже 200 000 000 гривень для співфінансування", – зазначив він.

У березні Володимир Зеленський приїжджав в Полтавську область, щоб подивитися хід будівництва, але замість цього побачив недобудований басейн, який не можуть зробити вже 13 років.

"Просто сором: з 2007 року будувати басейн", – прокоментував ситуацію глава країни.

Також на мирний мітинг вийшли власники квартир новобудови в Розсошенцях Полтавського району. Люди незадоволені тим, що житло, яке було куплено майже три роки тому, не обладнане комунікаціями належним чином.

Полтавська влада не робить ніяких дій для того, щоб налагодити будівництво і не здатна виконати всі плани "великого будівництва".

Loading...