Зламай "Дію" та отримай мільйон: У Мінцифри заявили про пошук хакерів

Фото з відкритих джерел

Таким чином хочуть виявити вразливості додатку

Міністерство цифрової трансформації пропонує будь-якому хакеру за один мільйон гривень зламати додаток держаних послуг "Дія", аби таким чином виявити всі слабкі сторони сервісу. Про це написав у своєму Facebook очільник відомства Михайло Федоров.

"Мінцифра запускає баг-баунті з пошуку вразливостей у застосунку "Дія" з призовим фондом 1 млн грн. Ми постійно працюємо над посиленням безпеки застосунку. Для нас надзвичайно важливо, щоб користувачі були впевнені в захищеності своїх персональних даних", - повідомив міністр.

Окрім цього, Федоров зауважив, що на додаток "Дія 2.0" отримано атестат КСЗІ, тобто мобільний застосунок відповідає українським стандартам. Також застосунок пройшов два пентести за підтримки проєкту USAID "Кібербезпека критично важливої інфраструктури в Україні" та Академії електронного урядування Естонії.

Новини за темою: Занадто дорого: Vodafone і Мінцифри протестували запуск Інтернету на залізниці

Однак на цьому міністерство не спинилося і вирішило запропонувати білим хакерам зламати "Дію" на платформі Bugcrowd.

За словами Федорова, все буде відбуватися онлайн. Призовий фонд становитиме $35 тисяч або 1 млн грн, а нагороди будуть розподілені за п'ятьма категоріями вразливостей — від найменш до найбільш небезпечних.

"Чи загрожує баг-баунті застосунку "Дія"? Ні. Білі хакери ламатимуть тестовий застосунок. Ми створимо окреме середовище для пошуку багів, яке не буде містити персональні дані", - додав очільник Мінцифри. 

Новини за темою: Україна почне встановлювати вишки 5G у 2021 році, - Мінцифри

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Міністерство цифрової трансформації займається створенням низки цифрових рішень, які допоможуть боротися з COVID-19 в Україні. 

Loading...